Умови надання послуг

1. Загальна інформація

Використовуючи сайт www.dresser.com.ua (далі - «DRESSER»), Користувач погоджується з цими Умовами надання послуг.
Під Користувачем даного сайту мається на увазі будь-яка особа, яка відвідує даний сайт і / або використовує надані їм можливості, незалежно від кількості випадків відвідування та / або використання.
Наш магазин залишає за собою право змінювати ці Умови, частково або повністю, в будь-який час, з попереднім попередженням або без нього. Кожен раз перед початком роботи з сайтом Користувач зобов'язаний перевіряти дані Умови на предмет наявності змін. Якщо Користувач використовує сайт DRESSER після зміни Умов використання, це розцінюється як його згоду з умовами в зміненому вигляді
.

 

2. Захист авторських прав

Зміст сайту DRESSER захищено законодавством України про авторське право, а також міжнародним законодавством про захист авторських прав, ратифікованому Україною.
За винятком випадків, зазначених у даному документі, жоден з матеріалів сайту DRESSER не може бути скопійований, розтиражований, поширений, передрукований, завантажений, використаний з метою демонстрації де-небудь, для рекламних оголошень або яким-небудь іншим чином без офіційного дозволу адміністрації нашого магазина. Тим не менш, Користувач може завантажувати матеріали для власних, некомерційних потреб. Приймаючи дані умови, Користувач погоджується дотримуватися авторських прав на матеріали сайту, які він викачує. Зміна матеріалів сайту або використання матеріалів в цілях, відмінних від тих, що викладені в даному розділі, є порушенням авторських прав DRESSER, або авторських прав третіх осіб. Товарний знак «DRESSER» є власністю нашого магазину. Будь-які інші торгові марки продуктів і послуг, а також логотипи та емблеми, що зустрічаються на сторінках сайту DRESSER є власністю їх правовласників. Використання будь-яких товарних знаків, або будь-якій інший інформації з сайту DRESSER, окрім як на умовах, зазначених в даному документі, суворо забороняється
.

 

3. Територія просування продукції

Якщо не вказано інше, матеріали сайту DRESSER призначені тільки для просування товарів, представлених в Україні. DRESSER не гарантує, що матеріали, представлені на цьому сайті, актуальні для інших країн, і можуть бути використані поза Україною. Якщо Ви заходите на цей сайт, перебуваючи в іншій країні, Ви дієте за власною ініціативою і погоджуєтесь підкорятися законодавству Україні.
DRESSER не несе відповідальності за покриття витрат і збитків, що виникли внаслідок зберігання товару на складі експедитора або відправлення його Користувачем назад в Компанію
.

 

4. Межі відповідальності

DRESSER залишає за собою право змінити або видалити будь-яку частину, розміщеної на сайтi інформації. Інформація, розміщена на сайтi DRESSER, не є публічною офертою і надана з метою ознайомлення.
Сайт DRESSER представлений без будь-яких гарантій щодо його змісту - явно виражених або припущених, - включаючи, але не обмежуючись, гарантіями придатності використання змісту сайту DRESSER в певних цілях. DRESSER не дає гарантії точності, достовірності, актуальності або повноти будь-якого з інформаційних матеріалів, розміщених на сайті DRESSER або доступних через цей сайт. Перехід за посиланням, розміщеної на сайті DRESSER, на інший сайт і використання розміщених на ньому матеріалів здійснюється Користувачем під його відповідальність. DRESSER також не гарантує регулярного і постійного доступу до сайту DRESSER, відсутність помилок, вірусів або інших шкідливих компонентів. Ні за яких обставин DRESSER не несе відповідальності за будь-які збитки - прямі або непрямі, що виникли внаслідок використання або неможливості використання сайту DRESSER, навіть якщо адміністрація сайту DRESSER була попереджена про можливість такого збитку.
Якщо чинним законодавством України встановлені норми, не допускають вищенаведені обмеження відповідальності, то положення даного розділу не повинні застосовуватися
.

 

5. Посилання на інші сайти або посилання з інших сайтів

DRESSER не несе відповідальність за зміст, достовірність або доступність інформації, що знаходиться на сайтах, на які посилається сайт DRESSER, або які посилаються на даний сайт. DRESSER не надає рекомендацій щодо придбання товарів, а також не підтверджує точність і достовірність будь-якої інформації, що міститься на сайтах третіх сторін. DRESSER не несе відповідальності за безпеку інформації (включаючи, без обмежень, інформацію про кредитну карту або іншу особисту інформацію), яку Користувач надає третім особам.

 

6. Відшкодування шкоди

У разі порушень Користувачем даних Умов або прав третіх осіб, які спричинили виникнення претензій і вимог до DRESSER з їхнього боку, Користувач гарантує відшкодування зі свого боку будь-яких витрат, понесених DRESSER з метою врегулювання та / або задоволення таких претензій.

 

7. Юрисдикція

Дані Умови регулюються і підлягають тлумаченню відповідно до чинного законодавства України. Користувач погоджується, що будь-який позов, пов'язаний з даними Умовами використання, буде переданий в судову інстанцію, розташовану на території Україні. Користувач погоджується підкорятися юрисдикції судів, розташованих на території України, у разі виникнення судового спору, в якому Користувач буде стороною у справі. Якщо якась з умов даного документа не має юридичної сили, ця умова буде виключена з нього і не вплине на законність інших положень документа.


Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Детально Оформити

Залишити відгук


Ви ввели символів:

Залишилось символів:


Дивитися всі відгуки