Основні умови доставки

Після того, як товар на замовлення переданий Продавцем перевізнику, або підготовлений для передачі перевізнику, адреса доставки, позначена у замовленні, не може бути змінена Покупцем.

Термін доставки товару на замовлення залежить від часу, необхідного для проведення Покупцем оплати і зарахування коштів на рахунок Продавця (за винятком випадків оплати післяплатою або особисто нашому кур'єру).

Термін доставки також залежить від часу, необхідного для комплектування товару на замовлення і часу доставки даного товару до обраного Покупцем пункту видачі, або за вказаною Покупцем адресою.

Продавець виробляє процес комплектації товару на замовлення тільки після отримання підтвердження його повної оплати Покупцем (за винятком випадків оплати післяплатою або особисто нашому кур'єру).

За замовленням, оформленим у вихідні або святкові дні, процес комплектації товару починається на наступний робочий день. Робочими днями Продавця вважаються всі дні тижня, крім неділі за винятком державних свят, офіційно встановлених в Україну.

Прийом замовлень на сайті - цілодобово.
Замовлення в нашому магазині обробляються з 9:00 до 18:00 щодня по робочих днях
.

Час доставки залежить від обраного Вами способу.

Право власності на товар і ризик випадкової загибелі товару переходять до Покупця від Продавця з моменту передачі товару Продавцем перевізнику / організації зв'язку, для подальшої доставки Покупцеві.

У разі доставки замовлення нашим кур'єром, право власності на товар і ризик випадкової загибелі товару переходять до Покупця від Продавця з моменту оформлення приймально-здавальних документів (рахунок на оплату і товарна накладна).

При отриманні товару на замовлення в пункті видачі товару (склад представництва експедитора / відділення пошти), Покупець зобов'язується перевірити цілісність упаковки посилки, укомплектованої Продавцем, в місці передачі товару.

У разі виявлення Покупцем порушення цілісності упаковки посилки Покупець зобов'язується скласти в присутності співробітника організації-перевізника та / або співробітника пункту видачі Акт про це, який повинен бути підписаний Покупцем і відповідним співробітником.

Питання щодо невідповідності замовлення щодо кількості, асортименту, термінів придатності, при збереженні його упаковки, вирішуються Продавцем, при складеній відповідним чином заяві (зареєстровані покупці можуть оформити повернення товару на відповідній сторінці свого облікового запису). Дивіться умови повернення товару.

У разі виникнення питань, Ви завжди можете звернутися у Службу підтримки клієнтів або зателефонувати з будь-якого з телефонів, представлених на нашому сайті.


Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Детально Оформити

Залишити відгук


Ви ввели символів:

Залишилось символів:


Дивитися всі відгуки