Как правильно снимать мерки

Перед тим, як визначити свій розмір одягу, необхідно зняти мірки. Для цього строго дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, і навіть якщо Ви до цього ніколи не знімали мірки, то зможете зробити це без зусиль.
Важливо! Перед тим як приступити до зняття мірок, надіньте білизну, яке ви плануєте носити під цей виріб, оскільки сучасні колготки можуть давати ефект «утяжки» і прибирати від 1 до 3 см в об'ємі, а бюстгальтери, навпаки - додавати. До того ж натільну білизну і колготки дозволяють сантиметровій стрічці легко ковзати по вашій фігурі, не перетягуючи тіло, а також не допускають вільного звисання стрічки.При знятті мірок стійте прямо, без напруження, не сутультеся, не згинайте ногу в коліні.

 как правильно снимать мерки

Обхват шиї (ОШ). Стрічка накинута на 2 см нижче Адамова яблука (кадик) і на рівні 7-го шийного хребця.
Обхват грудей (ОГ). Знімається з прямо стоїть людини, являє собою максимальний горизонтальний обхват при нормальному диханні. Стрічка проходить по нижньому краю лопаток позаду, під пахвами і по самій опуклій частині грудей попереду без натягу.Обхват бюста (для жінок) (ПРО). Максимальний горизонтальний обхват, виміряний при нормальному диханні. Людина стоїть прямо, стрічка проходить через лопатки, пахви і виступаючі точки грудних залоз з помірним натягом (без неприродного зміни форми грудей і її обсягу).Обхват під грудьми (ОПГ). Горизонтальний обхват тіла під грудьми (вимірювальна стрічка проходить під основою грудних залоз).
Обхват талії (ОТ). Обхват природної лінії талії між клубовими кістками і нижніми ребрами. При обмірі людина дихає нормально, варто випростатися з розслабленим животом, стрічка не натягується.
Обхват стегон (ОС). Горизонтальний обхват, виміряний по найбільш виступаючим точкам сідниць.
Зріст. Вертикальна відстань від верхівки голови до підошов ступнів. При вимірі людина стоїть прямо, без взуття, ступні ніг разом. Для дітей, які не вміють прямо стояти, довжина тіла вимірюється лежачи по прямій лінії від маківки від голови до підошов ступнів. Зріст дитини до 2-х років вимірюється в положенні лежачи, після 2-х років - в положенні стоячи.
Довжина ноги з внутрішньої сторони (довжина по внурішньому шву). Відстань по внутрішній поверхні ноги від промежини до основи ступні, виміряний по прямій лінії. Людина стоїть прямо, ноги злегка розсунуті, маса тіла рівномірно розподілена на обидві ноги.
Довжина руки. Відстань, що вимірюється від точки перетину лінії плеча і руки, через лікоть, до далекого кінця помітної кістки зап'ястя (ліктьової кістки), правий кулак стиснутий і розташований на стегні, рука зігнута під кутом 90 °.
Довжина виробу (довжина по спині і довжина по зовнішньому шву). Довжина по спині вимірюється від основи шиї і вниз по спині. Довжина виробу по зовнішньому шву вимірюється від лінії талії збоку, як показано в ілюстрації.


Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Детально Оформити

Залишити відгук


Ви ввели символів:

Залишилось символів:


Дивитися всі відгуки