Як оплатити замовлення через термінал самообслуговування Приватбанку на розрахунковий рахунок нашого магазину

Для того, щоб оплатити рахунок , Вам потрібно:
1. Номер розрахункового рахунку нашого магазину.
2. Карта Приватбанку (обов'язково!).
3. Сума, яку Ви будете оплачувати.

Послідовність оплати замовлення :
1. На екрані терміналу в бічному меню з переліком платежів вибираємо пункт «Банківські послуги».

 

2. З переліку підпунктів меню вибираємо «Внести виручку» (у правому верхньому куті). 

3. При виборі методу реєстрації натискаємо «За номером рахунку» (кнопка посередині).4. Введіть номер розрахункового рахунку нашого магазину (який Вам надав наш менеджер).5. Обов'язково перевірте правильність введених даних і натисніть кнопку «Продовжити».6. При виборі призначення платежу виберіть кнопку «Торгова виручка».7. На наступному кроці виберіть кнопку «Введіть призначення платежу».8. Введіть «Замовлення № ......» або вкажіть за який товар Ви здійснюєте оплату. Натисніть кнопку "Продовжити".9. Зі списку варіантів надходження грошових коштів виберіть верхню кнопку - «Надходження торговельної виручки від продажу товарів» і натисніть «Вибрати».10. Термінал запросить вставити будь-яку карту Приватбанку (щоб за чеком можна було визначити покупця).11. Вставте карту. Вкажіть PIN -код. Гроші не списуються з картки. Необхідно лише для ідентифікації платника.12. Введіть суму замовлення, перевірте всі дані на екрані і внесіть необхідну суму. При оплаті замовлення картою, виберіть: «Оплатити карткою».13. Внісши необхідну суму, на питання: «Яку суму з внесених готівкових коштів Ви хочете зарахувати на зазначений рахунок?» (У новому вікні) вкажіть суму замовлення та натисніть «Продовжити».
(Якщо Ви внесли суму більше, ніж необхідно для оплати замовлення , то здача буде зарахована на карту , якою Ви користувалися при цій операції.)
14. Отримайте чек.
15. На розрахунковий рахунок оплата надходить протягом банківського дня.
16. Після проведення операції та отриманні чека ОБОВ'ЯЗКОВО повідомте менеджеру про оплату, зателефонувавши або написавши листа на e - mail.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Детально Оформити

Залишити відгук


Ви ввели символів:

Залишилось символів:


Дивитися всі відгуки