Способи оплати

Ми передбачили кілька способів оплати, щоб Вам було зручно здійснювати покупки у нашому магазині.

 

Оплата готівкою при отриманні замовлення

Ви оплачуєте замовлення при отриманні (накладений платіж), коли:

  1. він доставлений на вказану Вами адресу кур'єром (по м. Київ);
  2. він доставлявся експедиторськими компаніями ("Нова пошта", "Укрпошта"). Слід врахувати, що експедиторська компанія візьме з Вас додаткову комісію (не входить у вартість замовлення) за перерахування грошей на рахунок нашого магазину. Комісія складає, приблизно 4-6% від вартості Вашого замовлення.

Цей спосіб оплати привабливий, як правило, новим клієнтам та мешканцям м. Київ.

 

Банківський переказ

Для клієнтів, які не хочуть переплачувати за послуги експедиційних компаній по перерахуванню вартості замовлення до нас, і не проживають у м. Київ.
Комісія банку за перерахування вартості замовлення істотно нижче, ніж у експедиторських компаній (від 5 грн, до 1-3% від суми).
Комісія банку не входить у вартість замовлення.
Слід також врахувати, що замовлення почне оформлятися тільки після надходження грошей на розрахунковий рахунок нашого магазину (приблизно, через 1-2 дні)
.

 

Карти Visa чи MasterCard

Зручний, безпечний та швидкий спосіб оперативного оформлення Вашого замовлення. Наш магазин підключений до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє оплачувати наші товари за будь-якими картками Visa чи MasterCard, випущеними будь-якими банками. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів у Інтернеті. Системи LiqPay від ПриватБанку не вимагає додаткової реєстрації від Вас (вказуєте номер свого мобільного телефону > отримуєте код > заходите до системи > вказуєте дані своєї карти > оплачуєте замовлення).
Миттєве зарахування грошей
!

 

Webmoney

Ще один спосіб для клієнтів, які цінують свій час і бажають швидше отримати своє замовлення. Все що Вам необхідно, це мати електронний гаманець у системі Webmoney.

Миттєве зарахування грошей!


Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Детально Оформити

Залишити відгук


Ви ввели символів:

Залишилось символів:


Дивитися всі відгуки