Політика конфіденційності

Загальні положення

Покупець (замовник) зобов'язується надати Продавцю правдиву, точну та повну інформацію про себе з питань, запропонованих в реєстраційній формі, та підтримувати цю інформацію у актуальному стані.

Якщо Покупець надає невірну інформацію або у Продавця є серйозні підстави вважати, що надана Покупцем інформація невірна, неповна або неточна, Продавець має право призупинити або скасувати реєстрацію, або повністю відмовити Покупцеві в подальшому оформленні замовлення.

Покупець (замовник) підтверджує, що діючи за своєї волі та в своїх інтересах дає згоду на обробку своїх персональних даних, наданих Продавцю, в цілях своєї ідентифікації.

Персональні дані Покупця, надані Продавцю при його реєстрації, відповідно до чинного національного законодавства про захист персональних даних, не підлягають передачі третім особам без письмового дозволу Покупця, за винятком випадків прямо передбачених чинним національним законодавством, або на підставі судових рішень країни перебування Покупця.

Продавець використовує персональну інформацію тільки:

  1. для реєстрації Покупця на Сайті;
  2. для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем та його ідентифікації;
  3. для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  4. для визначення можливості участі Покупця в акціях, що проводяться Продавцем.

Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру (у випадку, якщо Покупець дав на це згоду при реєстрації, зазначивши відповідні поля).

 

Інформація що збирається

Ваші особисті дані зберігаються тільки в базі нашого магазину.
Кожен Покупець має право доступу до своїх особистих даних та право на внесення змін до них.
Адміністрація магазину має право надавати особисті дані Покупця тільки фірмам, що надають послуги доставки вантажів (доставка посилок) з метою оперативного виконання Ваших замовлень
.

 

Сервіси веб-аналітики

На нашому сайті використовуються Java-скрипти, розроблені компаніями Google і Яндекс, які можуть передавати дані про відвідувача третім особам. Ми не можемо з упевненістю сказати, які, саме, дані передають ці скрипти, але можемо припустити, що збирається виключно не персоналізована інформація про поведінку відвідувачів на нашому сайті, а саме: дата і час відвідування кожної сторінки, час перебування на сайті і IP- адресу користувача.

 

Форми зворотного зв'язку

На нашому сайті присутні форми, через які можна з нами зв'язатися. Вони містять у собі обов'язкові до заповнення поля, в які необхідно внести свої персональні дані.
Заповнюючи такі форми, користувач дає згоду на зберігання і обробку його персональних даних, зазначених у такій формі.
Наш магазин використовує ці дані виключно для здійснення зворотного зв'язку з користувачем і не передає ці дані третім особам
.

 

Публікація інформації у соціальних мережах

При використанні віджетів соціальних мереж слід керуватися політикою конфіденційності цих соціальних мереж. Наш магазин не несе відповідальності за збір і зберігання персональних даних користувача, що збираються соціальними мережами або віджетами соціальних мереж вбудованими в наш сайт.


Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн.
Всього 0,00 грн.

Детально Оформити

Залишити відгук


Ви ввели символів:

Залишилось символів:


Дивитися всі відгуки